Новітній захист від морозу на Вашому господарстві!

HUNTERFROST H-210 — це нова продукція фірми Хіттнер, єдиний виріб з таким функціоналом на хорватському ринку.
Основним призначенням HUNTERFROST H-210 є своєчасний захист від морозів при вирощуванні овочів, фруктів, винограду та інших культур.
Ви можете викорисковувати це унікальне обладнання для захисту Вашого врожаю від морозів в плодівництві, овочівництві та квітникарстві, як на відкритому просторі, так і в оранжереях та теплицях.
Використовування HUNTERFROST H-210 поліпшується стан фруктових дерев під час цвітіння при низьких температурах і прискорюється процес сушіння плодів після дощу.
Система роботи HUNTERFROST H-210 полягає в розприділенні теплого повітря на сільсько-господарські культури які бажаєте захистити від морозу. Турбіна в яку вентилятор подає тепле повітря із газового обігрівача, випускає тепле повітря по поверхні культур на 70 метрів в кожну сторону від обладнання.
Основні переваги вживання HUNTERFROST H-210 полягають у охопленні великої поверхні під час роботи, він має низькі витрати у використанні та простий у експлуатації.
Завдяки нашій компанії Ви зможете придбати якісну европейську техніку для свого господарства та захистити Ваші інвестиції від морозів!
Hunterfrost200

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *