Як правильно обрати обприскувач?

Задля ефективного та результативного обприскування різних культур, важливим кроком є вибір та придбання високоефективного обладнання.
Щоб зробити правильний вибір обприскувача, перш за все, необхідно визначити потреби свого підприємства. Загалом є такі види обприскувачів: навісні, причіпні і самохідні. Самохідні обприскувачі є незалежною та самостійною технікою, а для використання причіпних та навісних обприскувачів необхідна наявність трактора. Саме через це навісні та причіпні мають значну перевагу оскільки вони не мають власної енергетичної установки і значно дешевші самохідних.
Один із найголовніших параметрів обприскувачів є об’єм баків, які призначені для добрив.
При купівлі обладнання варто оцінити та розрахувати потрібний обсяг резервуара. Оскільки навісні обприскувачі з невеликим баком при обробці великої ділянки будуть змушені робити паузи для поповнення запасу добрив, а використання великих обприскувачів для невеликих полів також будуть викликати певні незручності.
Компанія Agromehanika вже багато років виробляє якісні та економічні причіпні та навісні обприскувачі які використовуються на багатьох господарствах Європи. Обприскувачі Agromehanika відрізняються простотою використання, якісної конструкцією і багатим стандартним обладнанням. Якісні розпилювачі дозволяють рівномірно обприскувати культури та економічно використовувати добрива. Оптимальна структура баку дозволяє повністю використовувати залиту в резервуар кількість добрив. Різні варіації розпилювачів оптимально підбираються під потреби Вашого господарства.
13-ags_400_1200_en_h-53218195456ad531
16-ags_3000_en_h_2-0fb3f8a4c974be5b

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *